Álláskeresés, állásajánlatok

IRODAI/PROJEKT ASSZISZTENS - állás

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzük kivitelezői feladatainkat.
Működésünk adminisztratív oldalról történő támogatása céljából a következő pozícióba keresünk munkatársat:

IRODAI/PROJEKT ASSZISZTENS

Pozíció szint:asszisztens
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Teljes körű projekt/irodai dokumentáció kezelése, aktualizálása
  • Az iroda zavartalan működéséhez szükséges ügyviteli feladatok ellátása
  • Közreműködés az alvállalkozói, beszállítói, saját és konzorciumi teljesítések ellenőrzésében, teljesítések igazolásában
  • Anyagkezelési, szerződéses adminisztráció integrált vállalatirányítási rendszerben, az adatok folyamatos naprakészen tartása
  • Együttműködés a megvalósulási tervek véglegesítésében
  • Kapcsolattartás a szerződéses partnerekkel, ügyfélkapcsolati feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Adminisztrációs területen szerzett min. 3 év releváns tapasztalat
  • Pontosság, precizitás,megbízhatóság, körültekintő munkavégzés
  • Magas szintű rendszerezői képesség
  • MS Office programok magas szintű ismerete

Egyéb információk:

Előny:
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Építőipari területen szerzett tapasztalat
  • Szakirányú műszaki vagy gazdasági végzettség
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete, tapasztalat napi szintű kezelésben

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát a  fizetési igény megjelölésével.