Álláskeresés, állásajánlatok

INGATLAN ÜZEMELTETÉSI MUNKATÁRS - állás

Építőipari és ingatlan szolgáltató vállalat megbízásából az alábbi pozícióba keresünk szakembert:

INGATLAN ÜZEMELTETÉSI MUNKATÁRS

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • a portfolióba tartozó ingatlanok üzemeltetése
  • épületgépészeti rendszerek kiemelt kezelése, folyamatos ellenőrzése
  • kisebb karbantartási feladatok személyes ellátása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel (belső és külső)
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal és beszállítókkal, elszámolások ellenőrzése, teljesítés leigazolása
  • Működési Szabályzatok frissítése, betartása és betartatása
  • éves költségvetések, pénzügyi kimutatások készítése
  • beruházási és felújítási munkálatok műszaki és pénzügyi előkészítése, helyszíni felügyelete és ellenőrzése
  • hatósági ügyintézés

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (gépészmérnök és gazdasági végzettség előny)
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • 2 év ingatlan üzemeltetésben szerzett szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • műszaki affinitás
  • határozott fellépés, döntéshozatali képesség
  • logikus gondolkodás, gyakorlatiasság
  • jó kommunikációs és szervezési képesség

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
  • hosszú távú stabil munkahely
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • változatos feladatok
Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szeretik a változatos feladatokat, gyors problémamegoldó képességgel rendelkeznek és szívesen veszik a kihívásokat.