Álláskeresés, állásajánlatok

HR SZAKMAI ASSZISZTENS - állás

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzük kivitelezői feladatainkat.
Működésünk humánpolitikai oldalról történő támogatása céljából a következő pozícióba keresünk munkatársat:

HR szakmai asszisztens

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Beléptetés / kiléptetés folyamatának szervezési és adminisztratív támogatása
  • Munkaügyi változások dokumentációja, személyi anyagok karbantartása
  • HR tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Flottakezelés támogatása
  • Adatfeltöltés, adatrögzítés a vállalat integrált irányítási rendszerében
  • Képzések, konferenciák, szakmai programok szervezésében való részvétel, képzési adatbázis frissítése
  • HR vezető munkájának adminisztratív oldalról történő támogatása
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal, külső partnerekkel
  • Részvétel a HR kontrolling tevékenységben
  • Interjúk szervezése, toborzási adatbázis vezetése

Elvárások:

  • Egyetemi / főiskolai szakirányú végzettség
  • Min. 2 éves hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Erős felhasználói szintű MS Office ismeret, tesztelésre kerül
  • Precizitás, önállóság, megbízhatóság, proaktív munkavégzés
  • Nyitott, kedves személyiség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség

Egyéb információk:

Előny:
  • Több éves HR adminisztrációs területen szerzett munkatapasztalat
  • Nexon HR modul ismerete
Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével.