Álláskeresés, állásajánlatok

GYÁRTÁSKÖZI MINŐSÉGIELLENŐR - állás

Gyártásközi minőségellenőr

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • A félkész- és késztermékek minőségének folyamatos ellenőrzése
  • i.      Mérési feladatok elvégzése
  • ii.      Adatokon alapuló, szükség szerinti beavatkozás kezdeményezése
  •  iii.      Statisztikai adatelemzés
  • Gyártásindításkor a kiemelt biztonsági tulajdonságok ellenőrzése
  • Késztermék végellenőrzése a felügyelő hatóságok részére készült mintákon
  • Termék auditok végrehajtása
  • Gyártási selejtfigyelés, selejtelemzés készítése, részvétel a folyamatok lehetséges hiba okainak feltárásában
  • Minőségképesség (gépképesség, folyamatképesség) vizsgálatok elvégzése, eredmények dokumentálása
  • Részvétel vevői és belső reklamációk/nem megfelelőségek kivizsgálásában, gyártási folyamatok optimalizálásában

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Legalább 3 év releváns, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Méréstechnikai és mérőeszköz ismeret
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kompetenciák: önállóság, megbízhatóság, határozottság, problémamegoldó képesség, kreativitás, felelősségtudat, terhelhetőség, analitikai gondolkodás

Egyéb információk:

Előny:

  • Nyomdaipari ismeretek, tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:
  • Változatos feladatkör
  • Elvárásokkal arányos, versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkakörnyezet, támogató munkahelyi légkör

Pályázatokat (fényképes önéletrajz, fizetési igény) az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Gyártásközi minőségi ellenőr