Álláskeresés, állásajánlatok

GÉPJÁRMŰKÁRÜGYINTÉZŐ / KÁRRENDEZŐMUNKATÁRS - állás

Nemzetközi hátterű gépjármű kereskedelmi és javító vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően bővíti csapatát és az alábbi pozícióba keres munkatársat:

GÉPJÁRMŰKÁRÜGYINTÉZŐ / KÁRRENDEZŐMUNKATÁRS

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • káresemények adminisztrációja a kár bejelentésétől a biztosító térítéséig
  • javítási kalkulációk elkészítése Audatex rendszerben
  • káranyagok, dokumentációk ellenőrzése és továbbítása a biztosító társaságoknak
  • kárrendezési folyamat és dokumentáció nyomon követése a kifizetésig
  • káraktákkal kapcsolatos hiánypótlások kezelése
  • ügyfelek tájékoztatása a kárrendezési folyamatról, kapcsolattartás
  • kapcsolattartás a szervizekkel, együttműködés a vállalat társ területeivel

Elvárások:

  • középfokú végzettség, érettségi
  • legalább 2 év ügyfélszolgálati területen, ügyfélkapcsolat-tartásban és adminisztrációs feladatokban szerzett tapasztalat
  • gépjármű ügyintézésben, kárrendezésben szerzett gyakorlat előny
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, Audatex rendszer ismerete előny
  • társalgási német vagy angolnyelvtudás előny
  • ügyfélcentrikus gondolkodás és hozzáállás
  • együttműködő képesség, csapatjátékos hozzáállás
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • terhelhetőség

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • családias hangulatú munkakörnyezet, jó csapat
  • szakmai képzések és fejlődés
  • alapfizetés + cafeteria

Munkavégzés helye:     Budapest, IV. kerület

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk:

Jelige:   Gépjármű kárügyintéző munkatárs