Álláskeresés, állásajánlatok

GÉPJÁRMŰ ÜGYFÉLSZOLGÁLATI ÉS KÁRÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRS - állás

Nemzetközi hátterű gépjármű kereskedelmi és javító vállalat megbízásából tapasztalt szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

GÉPJÁRMŰ  ÜGYFÉLSZOGÁLATI  ÉS  KÁRÜGYINTÉZŐ  MUNKATÁRS
(német nyelvtudással, részmunkaidőben vagy heti 4 napban)

Jogviszony:alkalmazott, részmunkaidő
Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:német, közép: társalgási szint
Végzettség:gimnázium
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel
  • kárbejelentések fogadása telefonon és személyesen
  • kapcsolatfelvétel a biztosító társaságokkal
  • gépjármű biztosítások lekérdezése és ellenőrzése
  • javítás időpontjának és helyszínének egyeztetés az ügyfelekkel
  • adatok és információk rögzítése és aktualizálása a vállalati rendszerben
  • együttműködés a vállalat társterületeivel

Elvárások:

  • középfokú végzettség, érettségi
  • aktív, társalgási német nyelvtudás
  • legalább 2 év ügyfélszolgálati/ügyfélkapcsolati tapasztalat, telefonos ügyfélszolgálati gyakorlat
  • gépjármű ügyintézésben, kárügyintézésben szerzett tapasztalat előny
  • ügyfélcentrikus gondolkodás és hozzáállás
  • kiváló kommunikációs képesség
  • jó problémamegoldó képesség
  • nagy munkabírás és terhelhetőség
  • megbízható és önálló munkavégzés

Egyéb információk:

Munkavégzés helye:     Budapest

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk:

Jelige:  Gépjármű ügyfélszolgálati és kárügyintéző munkatárs