Álláskeresés, állásajánlatok

GÉPJÁRMŰ KÁRÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRS - állás

Nemzetközi hátterű gépjármű kereskedelmi és javító vállalat központjába tapasztalt szakembert keresünk az alábbi pozícióba:

GÉPJÁRMŰ  KÁRÜGYINTÉZŐ  MUNKATÁRS

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • kapcsolattartás a gépjármű szervizekkel
  • javítási kalkulációk elkészítése Audatex rendszerben
  • káranyagok, dokumentációk továbbítása a biztosítóknak
  • kárrendezési folyamat és dokumentáció nyomon követése a kifizetésig
  • káraktákkal kapcsolatos hiánypótlások kezelése
  • ügyfelek tájékoztatása a kárrendezési folyamatról, kapcsolattartás
  • együttműködés a vállalat társterületeivel

Elvárások:

  • középfokú végzettség, érettségi
  • legalább 2 év ügyfélszolgálati területen, ügyfélkapcsolat-tartásban és adminisztrációs feladatokban szerzett tapasztalat
  • gépjármű ügyintézésben, kárrendezésben szerzett gyakorlat előny
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret, Audatex rendszer ismerete előny
  • társalgási német vagy angol nyelvtudás előny
  • ügyfélcentrikus gondolkodás és hozzáállás
  • együttműködő képesség, csapatjátékos hozzáállás
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • terhelhetőség

Egyéb információk:

Munkavégzés helye:     Budapest, IV. kerület

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk:
Jelige:  Gépjármű kárügyintéző munkatárs