Álláskeresés, állásajánlatok

GAZDASÁGI VEZETŐ - állás

Magyar tulajdonú logisztikai vállalat megbízásából vezetőt keresünk az alábbi pozícióba
GAZDASÁGI VEZETŐ

Jogviszony:alkalmazott, részmunkaidő
Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • a vállalat pénzügyi és számviteli területének teljes körű irányítása
  • pénzügyi és számviteli folyamatok optimalizálása
  • részvétel az éves tervezésben, felülvizsgálatban és folyamatos nyomon követésben
  • likviditáskezelés, cash management
  • riportolási és jelentéskészítési feladatok a vezetőség és a tulajdonos felé
  • 15-20 fős csapat irányítása, motiválása és ellenőrzése

Elvárások:

  • minimum 5 év szakmai tapasztalat pénzügyi és számviteli területen
  • előny a versenyszférában és állami szektorban egyaránt megszerzett gyakorlat
  • jelentéskészítési / riportolási gyakorlat
  • magyar és nemzetközi számviteli szabályok ismerete
  • kapcsolódó törvények, jogszabályok ismerete
  • vezetői gyakorlat
  • gazdasági / pénzügyi egyetemi vagy főiskolai diploma
  • angol nyelvtudás
  • gazdasági szemlélet, gyakorlatias gondolkodás
  • alkalmasság önálló munkavégzésre
  • felelősség vállalás és megbízhatóság
  • vezetői képességek

Pályázatát a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére  várjuk:

Jelige: Gazdasági vezető