FOLYAMATFEJLESZTŐ ÉS -MENEDZSER (pénzügyi folyamatok) - állás

Nemzetközi hátterű biztosító társaság megbízásából az alábbi pozícióba keresünk szakembert:

FOLYAMATFEJLESZTŐ ÉS - MENEDZSER (pénzügyi folyamatok)

Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, haladó: tárgyalóképes
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Pénzügyi terület (pénzügyi, számvitel, controlling, befektetés) folyamatainak átvilágítása, elemzése és fejlesztése
  • Folyamatok racionalizálása, hatékonyság növelés, új folyamatok kidolgozása
  • Új folyamatok, változások prezentálása a pénzügyi területnek és az érintett társterületeknek, változások menedzselése
  • Részvétel a változásokhoz szükséges IT fejlesztésekben, együttműködés a fejlesztőkkel
  • Részvétel az új folyamatok implementálásában, szabályzati dokumentáció elkészítésében
  • Együttműködés a pénzügyi területen dolgozó kollégákkal és érintett társterületekkel

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (pénzügyi-számviteli, aktuárius vagy IT végzettség előny)
  • Angol aktív tárgyalóképes nyelvtudás
  • Legalább 3 év pénzügyi szektorban (elsősorban biztosító) szerzett tapasztalat
  • Számvitel, IT/folyamatfejlesztés, controlling vagy aktuárius területeken szerzett gyakorlat, folyamataink és működésének ismerete
  • Aktuárius vagy IT területen szerzett tapasztalat előny
  • IFRS-ben szerzett gyakorlat
  • Projektmenedzsment tapasztalat előny
  • Kiváló szervező készség
  • Meggyőző készség, változások hiteles képviselete a kollégák és a társterületek előtt
  • Jó kommunikációs és prezentációs képesség
  • Logikus gondolkodás, jó analitikai és szintetizáló képesség

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
  • multinacionális vállalati kultúra
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik eddigi szakmai tapasztalatukat egy multinacionális és innovatív vállalati környezetben kívánják kamatoztatni.
Pályázatokat (fényképes önéletrajz, fizetési igény) az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Folyamatfejlesztő és –menedzser (pénzügyi folyamatok)