Álláskeresés, állásajánlatok

FIZIKAI MUNKÁS - állás

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzük kivitelezői feladatainkat.
Tevékenységi körünk bővülése kapcsán a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Fizikai munkás

Álláshirdetések Országos

Munkavégzés helye:
Országos
Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:nem igényel
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Acélszerkezetek beépítése, összeállítása,
  • lakatos munkák
  • Szakrajzok ismerete,
  • Speciális (hidraulikus) munkákban valórészvétel,
  • Egyszerű betonozott szerkezetek vasszerelése, zsaluzása, betonozása,
  • Oldható kötések készítése csavarok és más kötőelemek felhasználásával,
  • A különböző építési munkák során az építésben való részvétel, az alkalmazott gépek irányítása.

Elvárások:

  • középfokú szakirányú (lakatos, gépszerelő, villanyszerelő stb.) végzettség
  • önálló munkavégzés, proaktivitás, pontosság, precizitás

Egyéb információk:

Előny:
  • „B” kategóriás jogosítvány, hidraulikus gépkezelés ismerete vagy nyitottság annak megismerésére
  • Építőipari területen hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Budapest és az ország különböző területei (szállás, utazás biztosított)

Egyéb:
  • 8 órás munkaviszony
  • Hosszú távú, biztos munkahely