Álláskeresés, állásajánlatok

FINANCE MANAGER / CHIEF ACCOUNTANT - állás

Nemzetközi hátterű regionális logisztikai központ dinamikus fejlődésének köszönhetően bővíti csapatát és kompetens vezetőt keres az alábbi pozícióba:

FINANCE MANAGER / CHIEF ACCOUNTANT

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:>5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

·           a vállalat pénzügyi és számviteli területének menedzselése
·           menedzsment támogatása stratégiai döntésekben
·           havi, negyedéves, éves zárások készítése
·           mérleg-, eredmény-kimutatás és adóbevallások készítése
·           likviditáskezelés, cash management
·           rendszeres riportok és jelentések készítése a menedzsment és az anyacég felé
·           részvétel az éves tervezésben, felülvizsgálatban és folyamatos nyomon követésben
·           pénzügyi és számviteli folyamatok optimalizálása
·           kapcsolattartás a hatóságokkal, könyvvizsgálóval
·           2-3 fős csapat munkájának irányítása, motiválása és ellenőrzése

Elvárások:

·           legalább 5 év szakmai tapasztalat pénzügyi és számviteli területen
·           jelentéskészítési / riportolási gyakorlat
·           magyar és nemzetközi számviteli szabályok ismerete, IFRS tapasztalat
·           SAP rendszer ismerete előny
·           vezetői gyakorlat előny
·           gazdasági / pénzügyi egyetemi vagy főiskolai diploma
·           aktív, legalább társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
·           gazdasági szemlélet, gyakorlatias gondolkodás
·           alkalmasság önálló munkavégzésre
·           felelősségvállalás és megbízhatóság
·           vezetői képességek és ambíció

Egyéb információk:

Munkavégzés helye:      Budapest, Pest megye

Pályázatát a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Finance Manager / Chief Accountant