Álláskeresés, állásajánlatok

ÉPÍTÉSVEZETŐ / MŰVEZETŐ (földmunka, útépítés) - állás

Magyar tulajdonosi háttérrel rendelkező vállalatcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ / MŰVEZETŐ (földmunka, útépítés)

Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • útépítési, mélyépítési és földmunka projektek helyszíni irányítása
  • alvállalkozók és saját munkavállalók munkájának összehangolása, napi szintű irányítása és ellenőrzése
  • kapcsolattartás és együttműködés a megrendelő képviselőjével
  • folyamatos kapcsolattartás és beszámolás a projektvezető felé

Elvárások:

  • szakirányú középfokú végzettség
  • mélyépítés és/vagy földmunka területén szerzett szakmai tapasztalat
  • munkavállalók és alvállalkozók irányításában szerzett gyakorlat
  • önálló munkavégzés, proaktivitás
  • határozott fellépés és kommunikáció
  • mobilitás, utazási hajlandóság
  • „B” kategóriás vezetői engedély

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • döntési kompetencia és felelősséG
  • fejlődés és szakmai támogatás
Kérjük, hogy magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével küldje el.