Álláskeresés, állásajánlatok

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK - állás

A magyar építőipar meghatározó szereplőjeként, több mint száz éve folyamatosan jelen vagyunk a piacon. Modern technológiák alkalmazásával, hagyományainkat megőrizve, magas színvonalon végezzük kivitelezői feladatainkat.
Működésünk műszaki oldalról történő támogatása céljából a következő pozícióba keresünk munkatársat:

ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

Pozíció szint:szakértő
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Projektek szerződéseinek előkészítése, egyeztetése, ellenőrzése
  • Alvállalkozói  szerződések előkészítése, ellenőrzése, szükség szerint véleményezése
  • Aktív részvétel a projekt indítási folyamatokban
  • Elektronikus szerződés kezelő és nyilvántartó rendszerben a dokumentumok kezelése
  • Szerződéskötés során tárgyalásokon való részvétel
  • Kapcsolattartás a projektekkel, szerződéses partnerekkel, alvállalkozókkal
  • Szükség esetén a szerződések módosításainak előkészítése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség
  • Építőipari területen szerzett legalább 3 éves releváns tapasztalat
  • Felelősség, megbízhatóság
  • Pontosság, precizitás, körültekintő munkavégzés
  • MS Office programok magas szintű ismerete

Egyéb információk:

Előny:

·         Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:
  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • hosszú távú, stabil munkahely
  • Versenyképes juttatások
  • Motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el motivációs levélet és fényképes szakmai önéletrajzát  a fizetési igény megjelölésével.