Álláskeresés, állásajánlatok

CONTACT CENTER SUPERVISOR (bejövő hívások) - állás

Nemzetközi hátterű szolgáltató vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően új kollégát keres az alábbi pozícióba:

CONTACT CENTER SUPERVISOR (bejövő hívások)

Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, haladó: tárgyalóképes
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Részvétel a vállalati ügyfélszolgálati stratégia kialakításában és megvalósításában
  • Bejövő hívásokat fogadó, ügyfélszolgálati feladatokat ellátó Contact Center működtetése (6 fő)
  • Minőségfejlesztés, folyamatfejlesztés, ügyfél-elégedettség növelése
  • Teljesítményre vonatkozó célok meghatározása és elérésének biztosítása
  • Csapatépítés, munkatársak fejlesztése és motiválása
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társterületek vezetőivel és az anyavállalattal
  • Beszámolók, jelentések és statisztikák készítése a vezetők részére

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma (közgazdász végzettség előny)
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 4 év szolgáltató vagy kereskedelmi vállalatnál, telefonos ügyfélszolgálati vagy telesales feladatokban szerzett munkatapasztalat (pénzügyi vagy telekommunikációs vállalatnál szerzett tapasztalat előny)
  • Legalább 1 év vezetői pozícióban szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló vezetői kompetenciák (munkaszervezés, munkatársak fejlesztése és motiválása)
  • Erős belső motiváció, szolgáltatás-orientált személyiség
  • Stratégiai gondolkodás
  • Eredmény-orientált hozzáállás
  • Önállóság, pontos munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és szervező képesség

Egyéb információk:

Munkavégzés helye:     Budapest, IV. kerület

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen vesznek részt egy vállalat növekedésében és stratégiájának megvalósításában. Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk.

Jelige:   Ügyfélszolgálati supervisor