Álláskeresés, állásajánlatok

CONTACT CENTER OPERÁTOR, Budapest - állás

Piacvezető pénzügyi szolgáltató vállalat meglévő ügyfeleinek kezelésére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

CONTACT CENTER OPERÁTOR, Budapest

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:gimnázium
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Kapcsolatfelvétel a vállalat meglévő ügyfeleivel, folyamatos kapcsolattartás
  • Ügyfelek tájékoztatása és kiszolgálása
  • Vállalat szolgáltatásainak ismertetése és ajánlása
  • Szerződések megkötése és/vagy módosítása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati, ügyfélkapcsolati vagy Call Center területeken szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás előny
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • Eredményorientált gondolkodás, ambíció
  • Minőségi ügyfélkiszolgálás
  • Megbízható és kitartó munkavégzés

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
  • Nemzetközi vállalati kultúra
  • Folyamatos csoportos és egyéni képzések
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Fix teljesítményarányos fizetés cafeteria

Pályázatokat (fényképes önéletrajz motivációs levél) az alábbi jeligére várjuk.
Jelige: Contact Center munkatárs - Budapest