Álláskeresés, állásajánlatok

CÉGVEZETŐ ASSZISZTENS - állás

  Nemzetközi piacon működő épületgépészeti mérnökiroda bővíti csapatát és új kollégát keres a Budapest III. kerületi irodájába alábbi pozícióba:

Cégvezetői asszisztens

Pozíció szint:asszisztens
Szakmai tapasztalat:nem igényel
Szükséges nyelvtudás:német, haladó: tárgyalóképes
angol, közép: társalgási szint
Végzettség:gimnázium
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Levelek, telefonok, szerződések kezelése német és magyar nyelven
  • Állami pályázatok előkészítése
  • Projekt pályázatok előkészítése
  • Irodai adminisztrációs rendszer kezelése, kontrollja
  • Projektvezetők jelentéseinek összefogása
  • Prezentációk készítése
  • Tárgyalások, meetingek szervezése
  • Adminisztratív feladatok teljes körű precíz ellátása
  • Részvétel a helyettesítésekben

Elvárások:

  • Német nyelvtudás tárgyalási szinten
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Önálló munkavégzésre való képesség sarokpontok meghatározása után
  • Ötletgazdagság, tettrekészség, önmotiváltság, munkakedv
  • Precizitás, megbízhatóság, több dologra való koncentrálás képessége
  • Rugalmasság, gyakorlatias szemlélet, sűrűn változó feladatok tolerálása
  • Vezetői asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat, vagy magas fokú motiváltság ezirányban
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • Azonnali kezdés előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, referenciaértékű projektek
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos feladatok
  • Határozatlan idejű munkaszerződés tervezhető mérföldkövekkel

Szakmai önéletrajz és motivációs levél.