BUSINESS RELATIONSHIP MANAGER / ÜGYFÉLKAPCSOLATI MENEDZSER (stratégiai partnerek) - állás

Nemzetközi hátterű gépjármű javító és szolgáltató vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően bővíti csapatát és új kollégát keres az alábbi pozícióba:
BUSINESS  RELATIONSHIP  MANAGER / ÜGYFÉLKAPCSOLATI  MENEDZSER (stratégiai partnerek)

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:3-5 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • személyes és bizalmi kapcsolatok kiépítése a vállalat stratégiai együttműködő partnereivel, a biztosító társaságokkal
  • kapcsolattartás és együttműködés a biztosítók kárrendezési területével
  • kárrendezési folyamat minőségének és hatékonyságának javítása
  • részvétel e-business szolgáltatások, technológiák bevezetésében
  • pozitív ügyfélélmény és szolgáltatásminőség növelése
  • részvétel az éves ártárgyalások előkészítésében és lebonyolításában
  • együttműködés a vállalat társterületeivel (ügyfélszolgálat, szerviz, kárrendezés)

Elvárások:

  • főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • angol társalgási szintű nyelvtudás
  • legalább 3 év szolgáltató szektorban szerzett ügyfélkapcsolati, ügyfélszolgálat tapasztalat
  • vállalati ügyfélkörben (B2B) szerzett tárgyalási gyakorlat
  • biztosítók működésének, folyamatainak ismerete előny
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs képesség
  • jó meggyőzőképesség, érveléstechnika
  • pozitív és innovatív személyiség
  • ügyfél- és szolgáltatásorientált hozzáállás
  • elhivatottság az igényes és minőségi szolgáltatások iránt

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
  • támogató és dinamikus vállalati kultúra
  • fejlődési és előrelépési lehetőség
  • professzionális vállalati rendszerek és folyamatok

Munkavégzés helye:     Budapest, IV. kerület

Pályázatokat (fényképes szakmai önéletrajz) a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk:
Jelige:  Relationship Manager