Álláskeresés, állásajánlatok

BIZTONSÁGTECHNIKAI ÉS VAGYONVÉDELMI MUNKATÁRS - állás

20 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú biztonságtechnikai és vagyonvédelmi vállalat dinamikus fejlődésének köszönhetően bővíti csapatát és megbízható kollégát keres az alábbi pozícióba:

BIZTONSÁGTECHNIKAI ÉS VAGYONVÉDELMI MUNKATÁRS - Budapest

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Bankfiók biztonságtechnikai felügyelete
  • Kamerás megfigyelőrendszer követése és kezelése
  • Bankfiók nyitása és zárása
  • Szükséges biztonságtechnikai intézkedések végrehajtása, jegyzőkönyvek felvétele
  • Részvétel a biztonságtechnikai képzéseken, sikeres vizsgák letétele

Elvárások:

  • Érettségi
  • Érvényes vagyonőri igazolvány
  • Fegyvervizsga
  • Orvosi-pszichológiai alkalmassági igazolás
  • Biztonságtechnikai, vagyonvédelmi területen vagy bankfiókban szerzett gyakorlat előny
  • Műszaki affinitás, érdeklődés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Egyéb információk:

Amit kínál a vállalat:
  • Bankfiókban irodai munkakörnyezet
  • Bejelentett alkalmazotti munkaviszony, fizetett szabadság
  • Kiemelt bérezés: nettó 700,- Ft/óra
  • Betanulási időszak (sikeres bankbiztonsági vizsga után 50.000 Ft illetmény)
  • Folyamatos és állandó munkalehetőség biztosítása
  • Szabad hétvége és ünnepnap
  • Munkaruha
Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik egy megbízható vállalatnál képzelik el a jövőjüket, munkájukban fegyelmezettek és precízek.
Fényképes önéletrajzokat a fizetési igény megjelölésével az alábbi jeligére várjuk:

Jelige: Biztonságtechnikai és vagyonvédelmi munkatárs