Álláskeresés, állásajánlatok

BETÉTI ÉS BEFEKTETÉSI TERMÉKMENEDZSER - állás

Nemzetközi hátterű pénzügyi szolgáltató megbízásából az alábbi pozícióba keresünk szakembert:

BETÉTI  ÉS  BEFEKTETÉSI  TERMÉKMENEDZSER

Pozíció szint:vezető
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:angol, közép: társalgási szint
Végzettség:főiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Új betéti és befektetése termékek kidolgozása, és fejlesztése
  • Meglévő termékek menedzsmentje, portfoliókezelés
  • Piaci elemzések készítése
  • Versenytárs figyelés és elemzés
  • Kapcsolattartás és együttműködés a társterületekkel: marketing, IT, értékesítés, oktatás
  • Termékárazási feladatok
  • Részvétel marketing anyagok és értékesítés támogatási dokumentációk készítésében
  • Prezentációk készítése és megtartása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat hasonló betéti/befektetési termékmenedzsment területen
  • Alapkezelőnél, befektetési vállalatnál, biztosítónál szerzett tapasztalat előny
  • Befektetési, Private Banking területen szerzett értékesítési tapasztalat előny
  • Üzleti szemléletmód
  • Csapatjátékos és együttműködő személyiség
  • Kreatív gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Meggyőző és hiteles fellépés

Egyéb információk:

Amit kínál a cég:
  • multinacionális környezet
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen tanulnak és szertik az innovatív vállalati környezetet.
Pályázatokat (fényképes önéletrajz, fizetési igény) az alábbi jeligére várjuk.

Jelige: Betéti és befektetési termékmenedzser