Álláskeresés, állásajánlatok

ADÓZÁSI MUNKATÁRS - állás

Magyar Építőipari Pénzügyi és Számviteli Szolgáltató Kft. budapesti központjába munkatársat keresünk a számviteli osztályra az alábbi munkakörbe:

ADÓZÁSI MUNKATÁRS

Pozíció szint:munkatárs
Szakmai tapasztalat:1-3 év tapasztalat
Szükséges nyelvtudás:nem igényel
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • adóbevallások határidőre történő elkészítése, beküldése.
  • adókalkulációk készítése.
  • adótervezésben, cash-flow tervezésben való részvétel.
  • adófolyószámlák nyomon követése.
  • főkönyv, analitika és adófolyószámla egyeztetése.
  • adójogszabályok változásainak nyomon követése, belső tanácsadás biztosítása.
  • számlák, szerződések felülvizsgálata adózási szempontból.
  • részt vesz a transzferár-nyilvántartás elkészítésével kapcsolatos teendőkben.
  • aktívan közreműködik az adóhatósági ellenőrzés előkészítésében és lefolytatásában,
  • kezeli a vállalatnál aktuálisan működő vállalatirányítási rendszert, folyamatosan fejleszti ezzel kapcsolatos ismereteit, segít a vállalatirányítási rendszer esetleges fejlesztésében, ellenőrzési pontok kialakításában.
  • kapcsolatot tart a kapcsolódó vállalatok és társosztályok munkatársaival.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • 1-3 év, adózási területen szerzett tapasztalat,
  • adójogszabályok naprakész ismerete (különösen ÁFA, helyi adók),
  • rendszerben való gondolkodás képessége
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság, precizitás, proaktivitás
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Excel, World) ismeretek.

Egyéb információk:

Előny:
  • haladó szintű excel tudás,
  • könyvelői tapasztalat,
  • építőipari területen szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • kiváló munkakörülmények,
  • versenyképes juttatások,
  • motiváló szakmai feladatok, fejlődési lehetőség.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igénye megjelölésével.