Álláskeresés, állásajánlatok

ADMINISZTRÁCIÓS MUNKATÁRS - állás

Nemzetközi piacon működő épületgépészeti mérnökiroda bővíti csapatát és új kollégát keres a Budapest III. kerületi irodájába alábbi pozícióba:

Adminisztrációs munkatárs

Pozíció szint:asszisztens
Szakmai tapasztalat:nem igényel
Szükséges nyelvtudás:német, közép: társalgási szint
Végzettség:szakközépiskola
Cég:My Next Job

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő postai küldemények és levelek kezelése
  • Levelek, telefonok, számlák, szerződések kezelése német nyelven
  • A cég vezetőinek és a pénzügyi osztály napi szintű támogatása
  • Iratok, szerződések és egyéb dokumentumok kezelése
  • Eszközbeszerzések, irodaszer és tárgyi eszközkezelés
  • Irodafenntartással kapcsolatos ügyintézés
  • Adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
  • Számlák iktatása
  • Részvétel a helyettesítésekben

Elvárások:

  • Német nyelv minimum közép szintű ismerete
  • Precizitás, megbízhatóság, stressz tűrés
  • Rugalmasság, gyakorlatias szemlélet, sűrűn változó feladatok tolerálása
  • Tapasztalat az üzleti folyamatokban vagy nyitottság ezek megtanulására
  • Közép szintű számítástechnikai ismeretek
  • Azonnali kezdés előnyt jelent

Munkavégzés helye:

Budapest III. kerület

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezet, referenciaértékű projektek
  • Versenyképes fizetés
  • Változatos feladatok
  • Határozatlan idejű munkaszerződés tervezhető mérföldkövekkel